Movi

Відповідальність сторін

У разі знищення (втрати, розкрадання) відправлення, порушення строку його доставки, таємниці листування, вручення не за призначенням або без оформлення вручення Виконавець несе матеріальну відповідальність перед Замовником у розмірі 200% сплаченого тарифу.

У разі знищення (втрати, розкрадання) відправлення з категорією «Цінне з Описом вкладення» Виконавець несе матеріальну відповідальність перед Замовником у розмірі оголошеної оцінної вартості.

Виконавець не несе матеріальної відповідальності за внутрішнє вкладення відправлення у випадках, коли упаковка не пошкоджена, а опис вмісту Замовником не оформлювалася.

Виконавець також не несе відповідальності у випадках, коли при виявленні пошкодження упаковки не було складено Акт за участю представника Виконавця.

Виконавець звільняється від відповідальності у разі неправильно зазначеного назви одержувача або його адреси.

У разі доставки відправлення кур'єром на адресу, вказану відправником невірно, або при неправильному зазначенні найменування одержувача, кур'єрська послуга у будь-якому випадку вважається виконаною та підлягає оплаті з боку Замовника. Повторна доставка такого пакета здійснюється на адресу за додаткову оплату.

Повернення кур'єрського відправлення Відправнику підлягає оплаті за категорією відправлення «СТАНДАРТ».

Виконавець звільняється від відповідальності за не доставку або несвоєчасну доставку відправлення, у разі якщо ЗАМОВНИК не скоригував дії Виконавця протягом 1 (одного) робочого дня у відповідь на інформацію від Виконавця (надану по телефону, факсом, електронною поштою) про існування будь-яких фактів, обставин чи причин, які перешкоджають чи роблять неможливим вільний доступ представників Виконавця до Одержувача відправлення.

Виконавець звільняється від відповідальності за непрямі збитки або особливі види збитків, зокрема, недоотриману вигоду, що виникає внаслідок втрати, пошкодження, несвоєчасну доставку / паркан, доставку за неправильною адресою або не доставку / не паркан відправлення.

Виконавець не несе відповідальності за втрату або пошкодження відправлень, що містять готівку (інші фінансові документи, які можуть бути прирівняно до них) або інші, заборонені до перевезення речі.

Виконавець несе відповідальність як за свої дії, так і за дії залучених ним субпідрядників.

У разі необґрунтованого виклику кур'єра Замовник послуги сплачує Виконавцю штраф у розмірі 20 гривень за помилковий виклик.

Пн-Пт з 09:00 до 18:00

+38(093) 312-12-13


Sitemap

Кур'єрська служба доставки - Express Mail
Адреса: вул. Щусєва, 36 м. Київ Україна
Телефон: +38(044) 494-39-28 Кур'єрська служба доставки - Express Mail
З усіх питань, побажань та пропозицій пишіть на http://express-mail.net/


Про компанію | Правила | Тарифи | Офіси | Інформація | Калькулятор | Документи | Зробити замовлення | Новини | Мапа сайту | Cпівробітництво
Курьерская служба доставки - Киев, Украина - Express Mail (Экспресс Почта)